Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Údajný Milan Popek (zřejmě vymyšlené jméno) prodal 2x vstupenku na koncert Ewy Farné 22.3.2024 za cenu 1400 Kč/ks. Vstupenky neplatné, zřejmě kompletně vyrobené a vytištěné. Nabízel na webu bazos.cz, předal osobně v Praze.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Eva Němcová 26. 03. 2024

Dobrý den, také nás pan Milan Popek podvedl s lístky na Ewu Farnou v hodnotě 2800,-. (2x 1400,- za lístek). Předáno osobně kamarádce v Praze.


user picture
Michal Kafka 31. 03. 2024

přidal/a telefonní číslo: 777834659


user picture
Michal Kafka 31. 03. 2024

Dobrý den, nás také tento Popek napálil. Stejný scénář akorát šlo o vstupenky na Judast Priest 29.3.2024 Říkal že nemůže předat vstupenky v den koncertu protože odlétá 26.3. na dovolenou (2x 2000,-)

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.