Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Adéla Osmánková
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Adéla Krutilová, nabízela telefon Iphone 13 128gb, nabízela osobní předání zboží nebo přes zásilkovnu, představila se jako studentka, která nechce dělat problémy. Telefon nabízela za 7.500 Kč. Normálně komunikovala, že zboží odeslala a když nic nepřícházelo, tak se odpojila z konverzace.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tereza Boumov@ 13. 05. 2024

https://www.podvodnabazaru.cz/post/show?postId=10759 Napsala jsem svoji zkušenost zde. Nevyhledala jsem si již existující jméno. Trestní oznámení jsem řešila e-mailem s policií, zatím se mi nikdo neozval. Kvůli 1000 asi. Paní změnila jméno a nyní je Osmánková Adéla


user picture
Tereza Boumová 13. 05. 2024

přidal/a číslo účtu: 5463924093/0800, variabilní symbol: Adéla Osmánková

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.