Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Právě jsem byl zřejmě okraden o 1000 kč někým, kdo si říkal Vladimir Krejčo. Jednalo se o několik her vystavených na Sbazaru účtem s výše uvedeným e-mailem. Do několika hodin po přijetí platby si pán smazal celý účet a e-mail s žádostí o vysvětlení situace se mi vrátil jako nedoručitelný. Věc jsem ihned oznámil své bance a další oznámení půjde rovnou na policii.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 28. 03. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Josef Kulhánek k bankovnímu účtu: 6117796003/5500


user picture
Ondřej Peták 2. 04. 2024

Potvrzuji podvod na bazos.cz , po zaplacení ceny za PS4 hru bez reakce a jeho email smazaný. Pan rádoby Vladimír Krejčo.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.