Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, chtěl bych nahlásit podvodníka FB jménem Norbert Miklos - viz https://www.facebook.com/norbert.miklos.98 - z tohoto profilu komunikoval semnou a nejspíše i zde jeho další profil viz https://www.facebook.com/norbert.miklos.73 Nabízel mi staré hračky a po odeslání SEPA platby 100 EUR na jeho účet IBAN: sk3811000000008015406931 - přestal komunikovat. Na stránce podvodynabazaru.cz jsem zjistil, že nejspíše nejsem jediný podvedený, ale tehdy byl podvod učiněn na jiný IBAN - proto se mi to při preventivním hledání, zda je pán poctivý, nespárovalo. Je tu ještě někdo podveden, že bychom podali trestní oznámení? Děkuji
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.