Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávám na bazoši nábytek a borec ho chce koupit. Poslal mi v příloze tu stránku z Balíkovny a chtěl po mě zatím jen jméno a adresu, kam má poté domnělý kurýr z Balíkovny přijet a nábytek vyzvednout. Jde o Romana Sedláčka, kterého už jsem ve výčtu jmen a mejlů na vašem webu ohalil. Uf.., mámem mě podělal, hajzlik jeden.. Ještě něco, několikrát jsem jej žádal, aby mi zavolal a vše jsme si podrobně vysvětlili. Vždy reagoval jen přeposláním podvodné grafiky Balíkovny.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
MajitelAfriky 8. 04. 2024

Stejný podvod, jak podle šablony. Jednalo se o bazoš, borec se ozval do pár hodin od uveřejnění inzerátu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.