Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Účet vedený na: Tomáš Roubal na FB účet: Travis Holland Na Fb naízel (i nabízí) různou chemii - oleje, spreje a pod... Při odměru pár ks si vyžádá celkovoou cenu (cenu+poštovné)..při větším odběru (aby to asi nebylo podezřelé) si vyžádá zálohu za produkty a poštovné... Po převedení peněz potvrdí přijetí, ale následně přestane komunikovat..produkty nedorazí.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 2. 04. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Tomáš Roubal k bankovnímu účtu: 1032708542/5500


user picture
Jan 15. 04. 2024

Komunikace byla ošemetná a bylo to na delší dobu, ale na konec produkty dorazily. Tedy "vše" v pohodě... Mohu doporučit pouze obezřetnost a raději na dobírku (možná pak bude komunikace i zaslání rychlejší).

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.