Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Na Facebook MarketPlace jsem zadala poptávku, že sháním, knihu mé první roky, verzi, která se již dnes neprodává, pán se ozval asi po třech dnech, že ji ještě doma má a může mi ji i poslat přes Zasilkovnu, knihu mi pan Marek Prilupsky prodal za 230,- korun a kód do Zásilkovny ode mne má též. Vyžádala jsem si po pánovi i fotografii knihy, ale nejspíš ji někde stáhl z internetu, neboť dle informaci, které se o pánovi píšou zde, je to podvodník. Jeho facebookový profil na Facebooku je založen v roce 2009 a na profilové fotce je jeho obličej s telefonem, obličej není celý vidět a foto je tmavší. Komunikace s pánem nebyla nijak podezřelá, ale když již druhý den balíček stále neodeslal, raději jsem bankovní účet zkusila vyhledat a má předtucha byla potvrzená.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.