Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Marketplace jsem našla inzerát na prodej lega Harry Potter za 400Kč. Účet na FB je na jméno Hanna Uhoříková. Po domluvě zaslání přes Zásilkovnu a sdělení ceny jsem odeslala paní 479Kč. Ta tvrdí, že balík již odeslala. Balík neposlala a peníze nevrátila. Poté přestala komunikovat. Po kontaktování jinou osobou s odpovědí na stejný inzerát, dále tvrdí, že je zboží stále na prodej a volné!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 4. 04. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Natálie Bartáková k bankovnímu účtu: 6134625011/5500


user picture
Irena Sudolská 4. 04. 2024

přidal/a číslo účtu: 6134625011/5500


user picture
Irena Sudolská 4. 04. 2024

Tato osoba má dva inzeráty na lego stavebnici. Po domluvě jsem 28.3. zaplatila obě lega a zasilkovnu v celkové výši 847 Kč. Od toho dne již paní nekomunikuje. Budu řešit s policií, prosím ostatní, které paní podvedla, aby učinili totéž.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.