Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupoval jsem od tohoto pána na Bazoši repliku hodinek. V inzerátu stálo jak jsou hodinky jedna ku jedné, na automatický pohon a podobné lži. Bohužel jsem tomuto člověku uvěřil a poslal mu peníze předem. Nejdříve byly dojemné výmluvy o zesnulém dědečkovi, pak týden naprostého ignorování. Po pohrůžce řešení věci s policí byl balíček do pěti minut odeslán. Poštou přišly hodinky na bateriový pohon tak za 3 stovky z Turecka. Celkem jsem podfukáři poslal skoro 2400,-…. Od té doby nekomunikuje nebo má arogantní řeči a výmluvy že nemá čas. Účet je vedený na jméno Kevin Ferdian, balíček byl odeslaný ze jména Jiří Ziepser. Bydliště Bohumín
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jindřich 12. 04. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Kevin Ferdian k bankovnímu účtu: 670100-2213676660/6210

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.