Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Zlodej co okrádá matky na mateřské a malé deti. Miroslav Kupka. Budeme podávat hromadné TO. Číslo účtu podvodníka: 1096919015/3030
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana 16. 04. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Miroslav Kupka k bankovnímu účtu: 1096919015/3030


user picture
Admin 16. 04. 2024

Zde nahlaseny ucet patri provozovateli portalu podvodnabazaru.cz :) a s jistotou se jedna o pokus o ocerneni a my s tim pocitame a budeme nadale hajit zajmy poctiveho nakupovani na bazarech a v maximalni mire chranit vsechny poctive lidi proti podvodnikum.


user picture
Jana 16. 04. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Miroslav Kupka k bankovnímu účtu: 1096919015/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.