Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Měla jsem zájem o albi knížky, paní komunikovala s chybami, domluva byla zaslání na dobírku tudíž jsem přišla pouze o poštovné 78 kč., ale i tak to mrzí že mezi námi někdo takový je. Tvrdila, že ihned knihy odesílá, druhý den když stále nebylo odesláno jsem se dotazovala, zda byl balíček odeslán, začala být paní vulgární a nepříjemná.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Božena Veselá 23. 04. 2024

Bohužel také jsem podvedená paní Michaelou Beránkovou Albi tužka plus poštovné 276,- kč. Samozřejmě inzerát byl na paní Denisu Molečkovou komunikace okamžitě přestala když jsem si uvědomila že je to podvod . Napsala jsem že chci vrátit peníze zjistila jsem si o paní další informace a vše jsem jí napsala telefon nebrala a ejhle zavolala a tvrdě vyhrožovala policií zcela obrátila když jsem souhlasila .Slíbila že peníze pošle ale zatím nic.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.