Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Na Facebooku profil jménem Žena Odvedle. Kupovala jsem od ní stojánek na mobil, ale po celým fb je hodně aktivní a prodává domácí bio zeleninu a ovoce, knížky a spoustu jiných věcí. Paní komunikuje při prodeji ihned, ale po připsání peněz se odmlčela, zprávy jen četla a nyní už jsem zablokována.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Monika 22. 04. 2024

Jedná se pravé jméno Simona Pantůčková


user picture
Conf 23. 04. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Tomáš Slezák k bankovnímu účtu: 214850895/0600


user picture
Pepik 2. 05. 2024

Profil Žena Odvedle, Sim Onka, Simonka Síma nabízí v odborných skupinách odborné knihy (speciální pedagogika). Pošle buď bezcenné knihy, nebo nezašle nic. Trestní oznámení podáno 01. 05. 2024. Googlením zjištěno, že takto lidi okrádá už několik let. Trestní oznámení z roku 2018. Navíc jsem nalezla příspěvky o týrání zvířat. Velice arogantní a agresivní jednání.


user picture
Michaela P. 5. 05. 2024

Paní se mi představila pod jménem Simona Tesařová, koupila jsem od ní knihy s pedagogickou tematikou. Po zaslání částky se odmlčela, nekomunikovala. Na profilu nabízí několik sad knih.


user picture
Martina 27. 05. 2024

Knihy s pedagogickou tématikou, paní i ochotne fotila vnitřek knihy, po uhrazení nekomunikuje.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.