Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Prodejce prodával na portálu bazos.cz dron DJI mini 3 pro z důvodu upgrade na jiný model, poslal i účtenku a OP, slíbil zaslání po odeslání zálohy 6250 Kč ( polovina + poštovné ) , poté se začal vymlouvat, že mu ho manželka zabavila a že dron pošle když mu pošlu ještě nějaké peníze. Byl ochoten i telefonovat, choval se arogantně a útočně, než zjistil, že žádné další peníze nedostane, strach z trestného oznámení neměl, nakonec blokace. Podáno trestné oznámení na PČR.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukáš Anton 24. 04. 2024

přidal/a číslo účtu: 3345490002/5500, telefonní číslo: 607943935


user picture
Lukáš Anton 24. 04. 2024

přidal/a telefonní číslo: 733705592


user picture
Conf 24. 04. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Nikolas Hrdlica k bankovnímu účtu: 3345490002/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.