Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Na serveru Bazoš jsem poptával dokovací stanici pro irobot scooba.Ozvala se mi paní která se představila jako p Kučerová .Dohodli jsme se na přiměřené ceně 580,- Kč. Na tento účet jsem zaslal požadovanou částku.Zboží jsem neobdržel. Bohužel to že se jedná o podvodné číslo účtu jsem se dozvěděl až zde.Zítra jdu podat trestní oznámení
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Olena Kohutová 11. 05. 2024

Poptávála jsem zboží přes bazoš polštáře na židle, ozvala se mi jako paní Jonaková přes WhatsApp tel.cislo +420 723 398 487. Jsem vždy opatřena, ale tohoto podvodu jsem ani nevšimla. Peníze jsem poslala na číslo účtu 101300483/0100 ve výši 1079 Kč. Později jsem pochopila , že jde o podvod, když přestala být komunikace, a fotky které jsem dostala byly náhodné vzaté z internetu.


user picture
Olena Kohutová 11. 05. 2024

přidal/a číslo účtu: 101300483/0100, telefonní číslo: 723398487

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.