Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Kupoval jsem před Vánoci grafickou kartu do PC na FB Marketplace. Údajný Roman Uhlíř z Hodonína komunikoval slušně, platbu chtěl předem, k čemuž jsem byl nedůvěřivý a nechápal jsem, proč nemůžu zaplatit až Zásilkovně po doručení. Vysvětlil mi, že lidé nevyzvedávají balíčky a on je pak bez peněz a se zásilkou na druhé straně ČR, což mě jako argument přesvědčilo. Nikdy více....
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Roman 25. 12. 2021

Zdravim. Mám úplně stejný problém jako vy. Mohl by jste se mi ozvat na e-mail? Zvažuji trestní oznámení.


user picture
Roman 25. 12. 2021

[email protected]


user picture
Jan 25. 12. 2021

Dobrý den, také jsem pánovi peníze poslal - 1500 kč, mám inzerát vyfocený atd. Kontaktujte mě prosím na [email protected]


user picture
Zdeněk 10. 01. 2022

Dobrý dem, taky jsem byl podveden o GK. Psal jsem jednomu z vás na mail. Popřípadně se ozvěte na [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.