Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podal jsem si inzerát na bazoši že koupím motor do motorky. Pán se ozval že má, poslal fotky, domluvili jsme se na poslání přes Ppl, s tím že polovinu 2600 zaplatím předem, a polovinu potom. Seriózní jednání. Ale po zaplacení bez komunikace
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 15. 05. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Kateřina Boušová k bankovnímu účtu: 262697987/0600


user picture
Michal Domek 19. 05. 2024

Dobrý den, stejná praxe. Poslal jsem peníze předem, od té doby bez komunikace. Banka zkontaktována. Rád bych se spojil s ostatními, chtěl bych podat trestné oznámení.


user picture
David Míka 19. 05. 2024

Dobrý den pane Michale. Podejte trestní oznámení. Též jsem udělal, a podle policie nejsem první. Prý už se mu toho sečetlo dost, a už to není jen přestupek. S pozdravem David Míka


user picture
Zdeněk 20. 05. 2024

V pátek přijede kamarád z kriminálky tak nám poradí jak postupovat dál

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.