Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zdravíčko všem. Upozorňuji tady na ten profil na fb “Niky Kratochvílová”, který se mě dnes snažil obrat o 3000,- za lístky na koncert. Snad neúspěšně. Konverzaci zahajuje zprávou o tom, že “zájemce před vámi nekomunikuje, a tak dá přednost vám”. Když jsem navrhla, že bychom si raději sepsaly smlouvu, začala se vykrucovat, že je to na ní moc složité a podobně. Číslo účtu by nejspíš mělo být: 211066210/0600. Dávejte pozor a přeji krásné svátky.🙏🏻 Update: Myslím, že jde o známého pana Kratochvíla. Podle způsobu komunikace, kterou jsem viděla v jiných příspěvcích tady ve skupině.👀
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jitka Sobolová 27. 12. 2021

dnes si toto číslo inkasem z mého účtu vyžádalo 394Kč pod variabilním symbolem: 2445985818, specifický symbol: 54 Je to č. účtu: 211066210/0600 Děkuji Vám, kdo jste tu upozornění vložil, podám oznámení v bance k zablokování a změně čísla účtu.


user picture
E. P. 21. 03. 2022

Zdravím všechny, co se čísla účtu týče, tak jsem na toto číslo (211066210/0600) narazila při nákupu jízdenek přes idos.cz u Českých drah.


user picture
Babajaga 15. 11. 2022

Zdravím trochu mě polekalo, že mě na tenhle bankovní účet odešli 2 platby v jeden den pár měsíců zpět, když sem kontroloval výpis a pak jsem si vzpomněl že sem dobíjel peníze na Sazka účet, natož sem si ověřil transakce na Sazka účtu, že v ten den sem tam opravdu 2x dobíjel. Nechápu tedy jak tohle číslo účtu může mít spojení s nějakým IDOS, nebo podvodem s lístky na koncert. Pokud někdo má k tomu nějaké vysvětlení prosím aby přidal komentář. Díky


user picture
gerbera 31. 01. 2023

Neprováděl jsem platbu ani na IDOS, ani na Sazku a stejně mě odešli peníze. Kdo je vlastník účtu nevíte?

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.