Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Mám spíš zkušenost s e-mailem patřícím stejné osobě... [email protected] nabízí na bazoš.cz ps5 za 11 000kč, prý že ze zkrachovalého skladu, pak napíše že vás kontaktuje amazon s fakturou a že jak jim pošlete peníze tak vám zboží pošlou, že ho drží ve skladu. Amazon vám skutečně mail pošle ale není to od amazonu protože ten má jinou doménu... Podle faktury po vás chce 400€, jenže když dáte vědět že jste poslali tak vám po sléze přijde další e-mail s tím že 400€ dorazilo a že chtějí dalších 420€ jako zálohu kterou vám vrátí zpátky... V tu chvíli jsem věděl že je to 100% podvod a byl jsem moc rád že jsem jim žádné peníze neposlal doufám že se nikdo nenapálí a chci touhle cestou dát vědět o tomhle ps5 podvodu... Mezinárodní účet GB90 TCCL 0414 0424 4353 85 tel číslo mělo 10 znaků a nefungovalo...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.