Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodával jsem jedno vapovací zařízení, a přes WhatsApp z uvedeného čísla mi napsala paní, že má zájem, vyptávala se na stav atd. nakonec, že by jej chtěla poslat přes službu "Zásilkovna od domu k domu", kde ona vyplnila nějaké údaje, kam to chce poslat, které se mi zobrazily na "fiktivní stránce" Zásilkovny, kde bylo vyplněno, její údaje atd. a nakonec abych zadal číslo karty a další údaje, aby mi mohli přičíst mnou požadovaných 1300Kč. Samozřejmě toto byl fejk, protože takto nelze připsat peníze na kartu a když jsem paní osočil, hned celý web zmizel a byl jsem zablokován. Nicméně chyběl už jen jeden klik k tomu, aby mi odcizili kartu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.