Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Mobilní telefon, chtěl poslat zálohu 2000 ,zbytek na dobírku, po připsání peněz na účet zablokoval Messenger. Falešný profil , a nabízí za levno.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ilona 4. 02. 2022

Dobrý den, byla jsem stejně podvedena. Jednalo se o iphone 8, 128 gb, zaplacen 3.1.2022. Vystupoval jako podnikatel, který si koupil nový telefon a tento viz inzerát - prodává rychle a pod cenou za 2000 Kč + 50 Kč poštovné. Vystupoval jako Jindřich Černý, prodával i jiné věci - dražší, nezdál se na první pohled jako podvodník. Po týdnu (10.1.22) se ozval - spíše nezletilý kluk dle komunikace, že údajně žádné peníze neobdržel a prý se o jeho účet stará strýc - Josef Černý, zaslán jakýsi screen z banky s tímto jménem. Další informace byla, že jeho strýc se jmenuje Petr Zeinert, které mu je 49 let. Poté komunikace skončila, nemám peníze ani telefon.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.