Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Uvedené číslo mne kontaktovalo ihned po topování inzerátu na sbazaru - přes aplikaci WhatsApp..jestli je zboží dostupné, cena v pořádku, prý že pošle kurýra české pošty (neznám, nenašel jsem nikde na stránkách ČP) vše prý sám zařídí, platba by mi měla údajně přijít na kartu (sám mi poslal podvodný link s nesmyslnou stránkou české pošty .info) s tím že mi za převod peněz ručí ČP (další nesmysl). Pak jsem si zde prověřil toto telefonní číslo a vše mi bylo jasné - děkuji. Pozor - tato osoba mne kontaktovala ZNOVU, z čísla 605581995 a vydával se za někoho jiného (ale na WhatsApp aplikaci má stejnou fotku nějakého dítěte -holčičky v brýlích) - už nereaguji.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.