Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nakupoval jsem 24.12 2021 na BAZOŠ.cz telefon Samsung A72. Jednání sice slušné, ale komunikace postupně vázne, nemám ani částku ani telefon. Zatím jen výmluvy na čas a vánoční svátky. Nyní už žádné termíny, kdy zboží zašle, nebo aby vrátil peníze. Slíbeno zaslání přes Zásilkovnu. Peníze mi v jednom emailu potvrdil, že je obdržel, ale k odesláni zásilky se už nemá. Nevím jestli je to jeho krycí jméno, ale vystupuje jako Adrian Pompa. Kolem vánoc prodával na BAZOŠ.cz ještě nějaká sluchátka AirPods, tak jestli to nedopadlo stejně. Pokud se mi do pondělí neozve, což nepředpokládám, podávám podnět na PČR. Prvotní emailová komunikace zněla věrohodně, ale nyní vidím, že to byl asi podvod.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
DM 10. 01. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPE-3165-1/PŘ-2022-170613 - Pardubice, 4500,-


user picture
elemax 3. 02. 2022

Ten "..." teď má iPhona s mailem adrianko95@icloud.com, taky jsem mu poslal prachy, ty mu dorazily, což potvrdil, a pak nic. Šlo o A52s 5G za 5600,-. Jen příště to chce nechat negativní komentář i na bazoši.


user picture
Elemax 3. 02. 2022

přidal/a email: adrianko95@icloud.com

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.