Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Bazos profil https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=5470048&idphone=2933388&jmeno=Martina+Orc%C3%ADgrov%C3%A1 Inzerat: https://pc.bazos.cz/inzerat/146752799/lenovo-legion-5-3060-cz-zaruka.php Realna cena je na dvojnasobku. Komunikace stylem: nejlepe zaslat penize jeste dnes. ale dalo by se to udelat, ze byste predem koupil paysafecarty za 15 000kc a poslal mi kod z emailu predem a kod z sms potom? Protoze kdyz mi poslete kod z emailu predem tak ja budu vedet ze to myslite vazne, poslu vam to a vy mi pak date kod na sms, a pouzit mi to pujde az poslete kod z sms takze vas nemam jak okrazt.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.