Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kontaktovali mě na WhatsApp, postupně každý den z jiného čísla, prodávala jsem různé věci na Bazoši.cz. Dotaz jestli je věc ještě k dispozici, potom jestli je ve stavu jako na obrázku, dále, že si to nemůže vyzvednout osobně, že bydlí daleko. Prý si pošle kurýra, Gsl, Dpd atd. Potom mi poslali odkaz na falešnou platební bránu, kde chtěli vyplnit číslo karty, ptali se kolik mám na účtu a navýšit limit, z účtu mi odešlo 700 euro na TRANSFERGO. Poté odstranili profilovou fotku a zablokovali číslo. Hned jsem nechala zablokovat mou kartu a podala trestní oznámení na policii.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Podvedená přes S.Bazar 14. 01. 2022

Stejně špatná zkušenost s podvodníky,i mě před časem sebrali peníze na TRANSFERGO.Vše nahlášeno na PČR ale prozatím odloženo,nepodařilo se vypátrat pachatele.Tak doufám že se to šmejdům nastřádá a někdy se je už podaří odhalit.Přeju všem podvedeným hodně štěstí.


user picture
Hana Bendova 17. 11. 2023

Mě dnes okradli o 15000

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.