Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Sbazaru prodává Petr Drasler z Tachova herní konzole a k tomu má další nabídky (telefon, modely autíček...). 17.1. jsem zareagoval na "NINTENDO Switch OLED Prodám po zrušené reservaci nerozbalený Nintendo Switch OLED záruka u Xzone.cz platná od 4.1.2022 po dobu 24.měsíců prodejní cena na Xzone.cz stále 8999,- .........." Komunikace probíhala emailem, úplně normálně. Bylo mi řečeno, že konzole byla brána za věrnostní body na firmu, které se musely uplatnit do konce ledna 2022. Domluvili jsme se na záloze + doplatek na dobírku. Zašle přes PPL z práce. Ještě dnes ráno, mi tvrdil, že mi musí přijít od PPL potvrzení, že to mají v přepravě. Včera jsem reagoval z jiného emailu na jeho další, úplně totožný inzerát a samozřejmě, Nintendo bylo volné. Když jsem trval na platbě pouze na dobírku, už se neozval.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Dominik 11. 02. 2022

Podezřele lákává nabídka na bazoši na konzoli ps4 slim s 8 hrami, 2 ovladači se zárukou za 3,5tis. Po žádosti o adresu, ohledně osobního předání prodejce záhy přestal komunikovat. Při znovukontaktování z jiného účtu ohledně zaslání nebyl žádný problém. Číslo účtu 3015572013/0800, jméno příjemce Adriana Palatova (prý jeho žena ... kdo ví), komunikace pod emailem [email protected]


user picture
Roman 12. 02. 2022

Taky jsem zmetkovi naletěl, poslal jsem mu peníze za xbox, který nedorazil a peníze nevrací i když slibuje


user picture
Tomáš 14. 02. 2022

Taky jsem narazil na podobnou nabídku na FB marketplace ,účet buď revolut a nebo již zmíněný u české spořitelny,Jméno Petra Dohnalová a poslat část na účet a pak pošle Nintendo a až prý odzkouším mám poslat zbytek peněz ,jasně to by určitě udělal normální prodávající.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.