Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Bazoš - herní notebook Asus a Iphone, nenaletěl jsem potože jsem to od začátku celé prověřoval a chci se jen podělit o zkušenost. Inzeráty dnes smazal. Požadoval jen okamžitou platbu předem od několika lidí současně (prověřeno). Na zprávu, zda je možné sejít se osobně nereagoval. Je možné, že se brzy oběví podobné inzeráty takže trvat na osobním předání! V případě jakýchkoliv výmluv na setkání neposílat peníze! Každému podvodu je možné přece předejít ... Podvodnící kazí bazarům a všem ostatním, slušným prodávajícím pověst. Nepodporujme dál někoho takového, když je dnes tolik způsobů jak jej ověřit např. přes jiný email, udělejte si klidně extra email pokud nakupujete na bazarech a přes něj ověřujte tyhle podvody. Když si může zloděj denně zakládat desítky falešných emailů proč Vy byste nemohli mít jeden "testovací" email. A když mu "na oko" napíšete, že jste mu platbu poslali na účet (po získání čísla samozřejmě) tak uvidíte jak bude reagovat na Váš "testovací" email přece ... a minimálně by měl napsat, že čeká na platbu! Nejvíc pomůže obezřetnost ...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jiří 7. 06. 2022

Taky jsem naletěl při koupi iphone Xr a účet byl na jméno Jan Holas když odešla platba.Pozor na šmejda.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.