Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 30.12.2021 jsem odpověděl na webu Bazoš.cz na inzerát 146288483- Grafická karta MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC. Uvedenou věc nabízel Michal Pintera údajně ze Znojma, e-mail [email protected], tel. 704 767 937. V mailové komunikaci jsme se domluvili na prodeji, na jím uvedený bankovní účet 229219022/3030 jsem poslal 3570 Kč. Souhlasil, že mi grafickou kartu pošle Zásilkovnou na pobočku Jakub Elexmayer, Česká Lípa, Mimoňská 3385. Toto vše proběhlo 30.12.2021 večer. Od té doby zboží neposlal, neodpovídá na mail ani nezvedá telefon. Předpokládám, že se jedná o podvodníka, který mě způsobil škodu ve výši zaslané částky 3570 Kč.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pavel Filip 7. 02. 2022

Policie dnes oznámila, že překvalifikovává podvod na trestný čin, podvodníka identifikovala, je z Moravy, našla asi deset dalších podvedených. Podvodník bude postaven před soud.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.