Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
U této ženy jsem si zakoupil iPhone 11 Pro Max na Bazoši. Nejdřív domluva perfektní, vůbec by mě nenapadlo že se stane, co se stane. Peníze jsem poslal předem a pak už to šlo do sraček. Když jsem se zeptal kde je balík, tak napsala že už ho odeslala a když jsem odeslal další zprávu, tak už e-mail neexistoval. Dvanáct tisíc v prdeli.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Natálie 31. 01. 2022

To si děláte prdel. Dnes jsem zjistila, že jsem byla podvedena také - “zakoupila jsem” si IPhone 11 Pro Max. Přesně jak říkáte, domluva perfektní, paní mi byla dokonce ochotna “na důkaz” zaslat svůj OP. Při snaze paní kontaktovat přes e-mail se vrací zpráva s tím, že adresa je již deaktivována.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.