Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní prodávala Ps4 Pro 1Tb za 4050kč.Chtěla jsem osobní kontakt,paní psala že je u přítele v Ostravě,tak jsme se domluvili na poslání.Chtěla zálohu a zbytek po vyzkoušení.Peníze dostala,pak mě zablokovala
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Nikola 6. 03. 2022

přidal/a číslo účtu: 670100-2217925943/6210


user picture
Nikola 6. 03. 2022

Chtěla bych upozornit na tudle paní sice už má blokly účet ale dávat pozor alespoň na todle číslo účtu ‼️‼️‼️670100-2217925943/6210‼️‼️‼️ Od paní jsem koupila na Vinted pasek na hodinky,psala že druhý den odešle,klasika neodeslala ,psala jsem jí,tak mi na to napsala že zapomněla 🙈 že se omlouvá a odešle ,další 2 dny a pořad se nic neděje ,sice se jedná o 219 Kč a ne naštěstí o dost peněz ale i tak….. měla tam pak na prodej i hodinky za 3000 takže možná bude chtít prodat jinde a znova Takže dávejte pozor Měla přezdívku Veronika12748 účet jsem nahlásila a je blokován krom čísla účtu nemám nic jiného

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.