Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na bazoši jsem kupoval telefon Samsung Galaxy S10, komunikovali jsme spolu přes mail pán se jmenoval údajně Jaroslav Abrhám, poslal mi i selfie s občankou. Trval na rychlosti a zaslání poštou i když jsem mu nabízel, že si pro telefon přijedu. Peníze jsem posílal na účet údajně jeho bratrance Matěje Baxanta. Po odeslání peněz přestal kompletně komunikovat. Nahlášen na policii.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Eva 11. 01. 2023

Dobrý den, též mám zkušenost s Matějem Baxantem - škoda 6 500 Kč, nahlášeno na PČR.


user picture
Matěj Baxant 12. 01. 2023

Dobrý den omlouvám se ale já jsem na internetu ani jinde nikdy nic neprodával . Jedná se o podvod , případ už řeší i Policie , jelikož někdo zneužil mojí identitu . Občanka kterou se ten hajzl prokazuje je už dokonce od léta zrušená a nahlášená na policii i magistrátu jako zneužitá. Bohužel co vím nejste jediný podvedený :-( Nahlašte to také na Policii. Já bych toho hajzla nejradši rozrthal na kousky za to jak špiní mé jméno.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.