Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Paní prodává přes bazos.cz a FB skupiny ke kočárkům Bugaboo různé doplňky ke kočárku Bugaboo, nechá si zaplatit předem, ale věc nepošle. Já konkrétně kupovala stupátko Comfort. Jinde prodávala fusak, podložku, stříšku. Ozvaly se další okradené ve FB skupině Bugaboo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michaela Puzejova 8. 02. 2022

Kupovala jsem od paní stříšku Bugaboo před 3 týdny. Paní je v počátku velice ochotna, ale pak jako pošle balík někomu jinému.. Řeší se to FB ve skupině Bugaboo mania.


user picture
Markéta T. 10. 02. 2022

Paní nabízela stupátko ke kočárku Bugaboo. Byla velice milá a aktivně komunikovala v celém průběhu koupi. Byla ochotná se i osobně sejít na předání zboží - toto předání nakonec zrušila z důvodu očkování dcery, proto jsme se přiklonily k poště. Poté začala zasílat stejné konverzace, které zasílá všem (popletla na poště balíčky, ale vyřizuje zaslání na mou adresu, apod. - posílala i fotky o zaslání). Poté se objevila na FB stránce Bugaboo jako podvodnice a po upozornění na to, že na ni podám trestní oznámení mi peníze nakonec vrátila.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.