Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Tereza Horáčková (?) projevila zájem o koupi mnou nabízené konzole Numark Mixdeck Express v četně kufru v celkové hodnotě 11 tisíc Kč. Bylo divné už to, že se neohlásila z některého bazaru nebo mailem, ale přes WhatsApp. Vymyslela konstrukci, že jí to pošlu přes DPD "Od dveří ke dveřím", což je služba, kterou DPD vůbec neposkytuje. Poslala mi odkaz na evidentně falešnou stránku (dpd-cz.seznam-spay.com), kam jsem měl vyplnit veškeré údaje o mé platební kartě včetně CVV kódu. Takže jsem to zastavil a poslal jsem ji do háje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ivan S. 9. 02. 2022

Uvedla adresu Budovatelů 2079, 794 01 Krnov. Ale ta může být fejková.


user picture
Blumík 10. 02. 2022

Dnes stejný scénář při prodeji bot, komunikace přes WhatsApp, neexistující služba "od dveří ke dveřím" a získání peněz přes odkaz "dpd-cz.seznam-spay.com/...", kde se měly vyplnit údaje k platební kartě. Jen bylo použito jiné telefonní číslo 777332721. Uvedené jméno Kamila Králová, adresa Svárov 323, 75501 Vsetín.


user picture
Ivan S. 10. 02. 2022

přidal/a telefonní číslo: 777332721


user picture
Aleš Bárta 11. 02. 2022

Úplně ten samí scénář DPD Spy.com falešná brána. Jenže já tam idiot asi vše vyplnil co mám teď dělat? Kartu už jsem uzamkl ale co když se mi dostane do in bank....?

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.