Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zdravím, bohužel jsem minulý týden naletěl jisté osobě jménem Kamila Neumím, když si zadáte tohle jméno, tak uvidíte, že již o této osobě tady byla zmínka minulý měsíc. Bohužel se mi rozbil mobil a potřeboval jsem na rychle druhý. Preferoval jsem platbu dobírkou, ovšem paní Kamila mi napsala, že by to prodala druhému zájemci a jelikož jsem to potřeboval co nejrychleji, tak jsem jí poslal 1000 Kč na bankovní účet. Poté, když jsem se zeptal, tak odpověď byla, že ano, mobil poslala. Zablokovala si mě a nejde jí napsat. Ano, vím, jsem blbec, bohužel chybami se člověk učí a už nikdy nebudu posílat peníze předem. Za policií asi nemá cenu s tím chodit, nejspíš by velice nic nevyřešili. Ovšem mě aspoň napadlo, že jestli nás bude takhle víc, které oškubala, tak by se to mohlo vyšplhat k 5 tisícům a dalo by se s tím něco dělat... nějaké rady prosím ? Díky.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.