Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Odpověděl jsem na nabídku na Bazoši. 350,- jsem zaplatil předem na účet. K odeslání zboží podle domluvy už ale nedošlo a samozřejmě konec komunikace.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Skodovka 15. 02. 2022

přidal/a číslo účtu: 263838454/0300, telefonní číslo: 774309868, email: [email protected]


user picture
P. 19. 02. 2022

Stejny ucet, mobil i e-mail jako oba vyse podvedeni, pouze castka 3 tis. Kc + 150 Kc postovne za vlacky vel. TT vystavene na Bazosi. Po tlf. domluve ze mi je posle jsem obratem uhradil, dodnes nemam ani vlacky ani penize zpet - pouze plny mail slibu nebo nadavek ;-( Jiz jsem podal TO na PCR, cekam na vysledek


user picture
Irena 24. 01. 2024

Před Vánoci jsem pánovi poslala 1500kc za vzduchovku,kterou měl na bazosi. Jméno měl Pavel Liška.Bohužel od té chvíle vypnutý telefon. TO jsem nepodala,pry částka nestačí. Škoda,že jsem neznala tyto stránky .

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.