Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Odpověděl jsem na nabídku na Bazoši. 350,- jsem zaplatil předem na účet. K odeslání zboží podle domluvy už ale nedošlo a samozřejmě konec komunikace.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Skodovka 15. 02. 2022

přidal/a číslo účtu: 263838454/0300, telefonní číslo: 774309868, email: gmiraa@seznam.cz


user picture
P. 19. 02. 2022

Stejny ucet, mobil i e-mail jako oba vyse podvedeni, pouze castka 3 tis. Kc + 150 Kc postovne za vlacky vel. TT vystavene na Bazosi. Po tlf. domluve ze mi je posle jsem obratem uhradil, dodnes nemam ani vlacky ani penize zpet - pouze plny mail slibu nebo nadavek ;-( Jiz jsem podal TO na PCR, cekam na vysledek

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.