Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pozor na tohoto pána vystupující pod tímto emailem - jiný kontakt bohužel nemám. Místo grafické karty mi poslal šutry (placeno na dobírku). Jako přijemce dobírkové částky byl uvedený Milan Mottl - Praha 10. Pán nabízí na bazoši - osobní odběr v Děčíně nebo Liberci (balíček byl odeslaný z Prahy).
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Aleš 17. 02. 2022

Je potřeba dobírku vyzvednout na poště, okamžitě rozbalit a odeslání platby obratem u úřednice zrušit. Jestli se toto nepovede, tak samozřejmě jděte na policii. Podotýkám, že diskuze o tom, jestli to je nebo není trestný čin je zbytečná.


user picture
Josef 1. 03. 2022

přidal/a číslo účtu: 245767891/0600, email: [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.