Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Odpověděl na můj inzerát na Bazoši - kontaktoval mě na Whatsapp. Dotyčný - není poznat, jestli je to muž nebo žena, jen podle čísla a jména, že cizinec... Chtěl si zboží nechat vyzvednout kurýrem DPD a převést předem peníze na mou platební kartu. Byl až moc hr, že mi zaslal odkaz na stránku "DPD", kde byly údaje o zboží, adresa a jméno příjemce, potvrzení o provedené platbě a odkaz na bezpečnou platební bránu, kde bylo napsáno "VYZVEDNOUT PENÍZE" a kam jsem měla vyplnit údaje o platební kartě. Komunikoval normálně, a o všem věděl a radil jak postupovat. A pak mě ujišťoval, i samotný odkaz na tu webovou adresu, že se mi peníze vrátí do minuty a rovnou přijdou i za to zboží. Peníze ale nikde, odkaz stále platný s tím, že by i další osoba mu bez problému poslala peníze. Posléze napsal, že se jedná o můj první prodej v systému, a že banka tu částku zmrazí a peníze se vrátí, když jsem požadovala, aby to zrušil a že chci peníze zpět, tak už méně komunikoval a napsal, že omylem smazal korespondenci. A abych následně zkusila jinou kartu, která by mi údajně peníze vrátila ihned... A o vrácení řekl, že může vydat odkaz na vrácení peněz, ale že je třeba mít na kartě stejný zůstatek (prostě aby měl on víc peněz ve finále. Bohužel jsem naletěla a kartu jsem ihned zablokovala. Zatím mám danou částku v rezervaci, tak uvidím, jestli to nějak dopadne. Odkaz směřoval na adresu: dpd-com.deal-eu.site Č. telefonu podvodníka: +44 7943 445418 A podle údajů zadal adresu, že je z UHERSKÉHO BRODU
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.