Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávala jsem přes Bazoš, ihned po uveřejnění inzerátu se na Whatsapp ozval zájemce a několika zpravami zjišťoval stav zboží, proč prodávám a nakonec nabídl přepravu zboží kurýrem od PPL a že všechno sám zorganizuje a zaplatí. Kurýr se mi ozve a přijede, jak se mi to bude hodit. Jediné co k tomu potřeboval bylo číslo mé karty. Na mail poslal dokonce i potvrzení z PPL, že tam pan PATRIK JAROŠ z Liberce složil peníze. Všechna komunikace probíhala formou zpráv, protože údajně měl na telefonu rozbitý mikrofon a nemohl tedy mluvit. Asi měl k češtině daleko, protože i ten formulář z PPL měl chyby. Naštěstí jsem obchod včas ukončila.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jakub 20. 02. 2022

Dobry den, dekuji za prispevek. Akorat toho cloveka mam na WhatsAppu. Diky Vam to ukoncim driv nez by rekl PPL :)

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.