Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pan PetrNikl12 pod emailem [email protected], prodává za 4000kč grafickou kartu GTX 1060 6gb na SBazar. Všechno probíhalo v pořádku, byl responzivní. Chtěl poslat zálohu 200 Kč na paypal, kde i odečte platbu za poslání na zásilkovnu. Paypal má možnost poslat peníze za účelem nakoupit zboží (např. z bazaru) a budete mít možnost vrácení peněz jestli dostanete scam. Samozřejmě jsem mu takhle poslal peníze a pan PetrNikl12 mi je poslal zpátky s tím že chce abych mu ty peníze poslal bez nastavení vrácení peněz. Řekl jsem mu dobrá, ale napište mi telefonní číslo abych vás mohl nahlásit jestliže dostanu podvod. Od té doby neodpověděl a já myslel že má prostě málo času mi odpovídat na mail. Tak jsem dostal nápad mu napsat z druhého emailu kde samozřejmě odpověděl a tím potvrdil, že je to podvod.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukáš 17. 03. 2021

Píšu, že telefonní číslo v příspěvku není reálné a místo kde toto zboží prodává je v Praze.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.