Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Už podle jména tady něco nesedí. Pan Mráček se tváří po telefonu jako velice příjemný člověk. Jedná se o menšího zlodějíčka, který okrádá lidi tím že na bazos.cz nebo sbazaru, vyfotí grafickou kartu v pc, že běží ale ve skutečnosti prodává zboží které není funkční. Inzeruje převážně grafické karty, které krade v německu z palet. Bohužel nefunkční. Když mu zavolate ochotně po okolí dojede nic méně kupa výmluv, že grafickou kartu si nemohu bohužel otestovat, že by se raději sešel ve městě atd. Narazil když jsem za ním poslal kamarada, který vezl PC s monitorem v autě, aby kartu mohl před ním otestovat. Byl hodně zaražený a dělal, že o ničem neví. Dále jednou je možné předání v Praze na nádraží, jednou zase v Ústí nad Labem a dokonce i v Kolíně. https://pc.bazos.cz/inzerat/133665274/kfa2-geforce-gtx-1650.php Dávejte si na něj velký pozor ať nenaletíte,
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.