Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Osoba, jejíž údaje jsou zde uvedeny, nabízela na bazos.cz produkty společnosti Apple. Šlo o produkty Apple Watch, Apple Iphone. Nechala si zaplatit zálohu, zboží ale neodeslala a přestala komunikovat. Inzerát byl nabízen z lokality Praha, v e-mailu bylo uvedeno bydliště: Bezručova 190, Bohumín 735811, což je adresa základní škola. Osoba vystupovala pod jménem Karel Kučera, může ale používat i další jména. Pokud máte s prodejcem podobnou zkušenost, ozvěte se na mou e-mailovou adresou [email protected]. Proti osobě bude v následujících dnech podáno hromadné trestní oznámení.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Matěj 22. 03. 2021

Tato osoba znovu vystupuje na facebooku a prodává podceněnou elektroniku. Zálohu (neboli poplatky za poštovné) chce předem. Celé mi to bylo nějaké podezřelé. Děkuji za oznámení. Nic si od něj kupovat nebudu. Jenom pro info vystupuje po jménem Mates Setam


user picture
Jitka 30. 03. 2021

Dobrý den, bohužel syn tomuto Mates Setam naletěl, zaplatil mu za mobil předem a nic od něj nedostal. Zatím komunikuje, ale jeho zprávy nedávají smysl.


user picture
Dominik 30. 03. 2021

Dobrý den, chtěl bych se účastnit podání TO na tohoto člověka, podvedl a nehodlá peníze navrátit. Prosíme o každé info o něm.


user picture
Jitka 1. 04. 2021

31.3.2021 jsem podala trestní oznámení na pachatele. Každý postižený musí podat trestní oznámení sám za sebe, ale je třeba to udělat, policie si potřebné informace spojí. Tento Mates Setam synovi stále reaguje na zprávy,komunikuje ihned nebo do hodiny. Syn mu poslal zálohu a následně i zbytek peněz . Tvrdí, že mobil poslal přes PPL (29.3.). Potvrzení o odeslání, ale na několikerou výzvu neposlal. Jedná se o Iphone 11 Pro, který stále nabízí na FCB Marketplace!!!


user picture
Vítek 20. 04. 2021

Dobrý den, také jsem tomuto podvodníkovy naletěl, přesněji jsem byl okraden o zálohu 1232kč.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.