Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
-
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávala jsem boty na sbazar, a po 15ti minutách po zveřejnění inzeratu se mi ozval pan/paní na whatsappu. Nektere zprávy byly napsany perfektní češtinou, jiné jako když by je psal tatar. Poslal mi link na autenticky vypadající stránky sbazar, kde se po mne dozadoval údajů platební karty. Stránka byla zabezpecena, takže jsem neměla žádné pochybení. Mam placenou aplikaci, která tyto nebezpečné stránky identifikuje a upozorní mě na ne. Rekl mi, ze nejdřív musi jako kupující vytvořit objednávku, ja zadam platební údaje, potvrdím platbu a peníze mi okamžitě přijdou na účet. Nejdriv to neslo. Rekl mi, ze musim mit na účtě nejméně 1000 Kč, ze si prý takhle sbazar kontroluje, ze někde o nějaký scam, nebo roboty. Potom, co jsem si nechala tuto částku poslat na účet jsem platbu potvrdila - a samozřejmě, místo toho, aby mi peníze přišly, tak odešly. Byla jsem z toho zoufalá a prosila jsem ho, ať mi peníze vrati. Hrozila jsem mu, ze se obrátím na policii a v tom momente si mě bloknul. Na policii jsem se obrátila a banka mi peníze vrati. I tak si ale připadám strasne trapne, ze jsem vůbec na něco takového mohla naletet. Když se na to dívám zpátky, tak se tomu normalne směju.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.