Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dávejte si pozor na pana Vrzala z bazose https://pc.bazos.cz/inzerat/133814730/asus-radeon-rx-470-8gb.php. Až podezřele levně nabízí grafickou kartu. Zvedl telefon domluva v pohodě, smskou poslal číslo účtu, že chce poslat celou částku předem a v ceně je aj pošta. Náhle jsem mu po asi 15min. ,napsal z jiného čísla jestli inzerát je aktuální a odepsal ihned, že ano. A že platbu chce předem, poslal číslo účtu. Naštěstí jsem mu nic neposlal a timhle jsem si oveřil, že se jedná o podvodníka. Kdyby napsal na druhé telefonní číslo, že karta je zarezervovaná nebo čeká na platbu tak to podvod nebude, ale tímhle se prozradil.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr 20. 03. 2021

Safra, to se pěkně rozjely ty podvody na bazosi...kategorie grafické karty míří rychlovýtahem rovnou do pekla. Sám jsem tam přišel o 1900 kč za grafiku 1050 ti...škoda, že mě nenapadla ta vaše finta s ověřením :-(


user picture
Martin Vrzal 22. 03. 2021

Těch karet jsem měl víc, dotyčnému jsem ji odmítl poslat, protože nabízel, že předem zaplatí pouze stovku. Něco takového jsem rozhodně neměl zapotřebí.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.