Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
podvodník!!!!! Na bazoši prodával Iphone 8 plus pod jménem Smicrova ,podomluvě, že pošlu polovinu částky na ůčet mi přišel email cituji: ,,Dobrý den omlouvam se ale zadal sem vám špatne číslo účtu spořící tudiz mi Banka peníze nemohla pripsat a dnes poslala zpět ale vnitřním převodem banky takže Platba se vám zítra vrátí během dne... Omluvám se. " druhý den mi napsal-la jestli peníze nepošlu znovu,oba emaily jsem přehledla a po mém včerejším odepsání bez odpovědi .ČÍSLO KTERÉ BYLO UVEDENO V INZERÁTU JE NEDOSTUPNÉ
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jan Bárta 29. 03. 2021

Kristýno. Ozvěte se mi. Potřebuji dát dohromady lidi. 774254666. Řádí i na FB pod různými jmény. Druhé b.č 123-3716830257/0100 že??


user picture
Tereza 20. 07. 2022

Podvodnik!!! Na sbazaru prodával playstation 4, nechal si poslat půlku ceny a od té doby nekomunikuje. Číslo účtu 123-2985790287/0100. Účet veden na jméno Klára Bláhová, TO podáno již minulý rok.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.