Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Číslo účtu:1032551178/6100... Tak jsem další mezi těmi co naletěli, přišla jsem o 565,-... Nikdy předtím se mi to nestalo. Jednou jsem si paní nezkontrolovala a je to. Vím, je to má hloupost. Paní slibovala, že knihy pošle a teď už ani nereaguje na zprávy,klasika. Půjdu na policii přidat se do party trestních oznámení na její jméno. Prosím má už na policii nějaké evidenční číslo, nebo podle jména a čísla účtu přiřadí? Jakou s ní máte zkušenost vy? Vrátila po výhrůžkách peníze?:-) Samozřejmě bych ráda dostala peníze zpět,ale kamarádka z Chebu říká, že to nemá cenu, že tato paní je ztracený pripad....
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.