Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník, účet Тђє Ғїԍђтєя inzeruje levné PS4 a PS5, po odeslání platby nic neposlal a nekomunikuje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr M. 7. 04. 2022

Přátelé, posílejte na ten účet neustále, každý den částku přes Váš účet 00.01,- a do zprávy pro příjemce piště žádosti o navrácení, že je zloděj apod. Každý den, jedna zpráva dokud to nepošle zpět. On ten účet jednou někde ukáže, nebo ho otevče banka a je to strašný problém obhajovat. Často raději pošlou peníze zpět aby měli pokoj, jen vydržet. Dále kontaktovat přímo banku s informacemi a údaji které o něm máte a výpis platby. Dále banku požádat aby kontaktovala druhou banku o informaci zloději, že chcete vrátit peníze. Pokud je zloděj na bazoši, lze zažádat o informace k němu. Bazoš vám zašle i IP adresu. Bojovat a zjišťovat se dá. Hodně zdaru :-)

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.