Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ahoj, toto je spis podvod v pokusu, ale snad to ostatním pomůže. Prodávám konzoli xbox za 13tis na Sbazar, ozval se mi nějaký Robert z Brna pod číslem +420 733 611 539. Má krkolomnou češtinu. O sobě uvádí, že je ověřeným zákazníkem sbazar bez e-mailu a podobně, údajně to vyřídil před technickou podporu tím, ze jim poslal pas, telefonní číslo a nějaký další doklad. Poté mi tvrdil, ze své peníze pošle na jiný účet, ze kterého se peníze uvolní až po doručení zboží, je to prej bezpečné. Samozřejmě, ze je to fake. Takže jen info pro případně šťastné prodejce, ze se někdo ozval, aby náhodou nenaletěli. Hezky večer.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.