Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Oslovila mě slečna na whatsup, že by chtěla koupit kávovar, který nabízím k prodeji na bazos.cz. Že je z Hradce Králové a vyzvedla by si to přes službu dpd.cz, ke které veškeré informace naleznou na stránkách https://info-deal.site/dpd/cz/info. Vypadá to vskutku věrohodně. Zablokovala jsem ji a nahlásila whatsupu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Hanka 19. 04. 2022

Oslovila mne stejná slečna (bude to ale falešná fotka) přes whatsapp a chtěla ode mne koupit sako. Metody těchto podvodníků jsou ale už všeobecně známé, hlavně nerozklikávat přiložený webový odkaz a nezadávat svoje údaje. Také jsem ji nahlásila whatsappu, ale ještě předtím jsem se jí zeptala, zda ji už někdo nahlásil na Policii ČR, samozřejmě bez odezvy :-D .

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.