Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Inzerát byl nalezen na Facebook Marketplace. Předmětem nabídky byla Perlinka Vertex R131. Na email byla zaslána nabídka a zálohová faktura, která byla uhrazena, ale zboží nebylo nikdy dodáno. Na zálohové faktuře byla uvedena tato dvě čísla: 721823716, 731728100
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Bára 19. 10. 2022

Dobrý den, děkuji, zřejmě jste mi zachránila peníze. Už jsem měla radost, že mám ztracené bednění a roxory... A teď vidím stejný e-mail a bojím se, že je to podvod.


user picture
Pavel 3. 02. 2023

Tak podvodníka zřejmě nedostaly, podvádí dál 18.1. sem si objednal zboží a do dnes ho nemám a na email neodpovídá.


user picture
Veronika 6. 02. 2023

Dobrý den, podvod byl nahlašován na PČR. Pokud také podáte oznámení, PČR si případy bude moci pospojovat a pokud bude výše škody vyšší než 10 tisíc bude kvalifikováno jako TČ.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.