Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Osloveni pres whatsapp na inzerat z Bazose. Obdrzen odkaz na "PPL", s adresou "ppl-cz.5012628.live" s naslednym vylakanim pristupovych udaju do internetoveho bankovnictvi.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Müllerová 11. 06. 2022

Stejný modus operandi. Podvodník se představil jako Julie, reagoval na inzerát na Bazoši, napsal mi na Whats app, měl foto s blond paní. Poslal mi tento výplod: "zažádám o doručení vašeho zboží kurýrem na mou adresu, zaplatím celou cenu zboží najednou, stejně jako kurýrní službu." Byl vyslán do míst, kde slunce nesvítí.


user picture
Jana K. 3. 07. 2022

přidal/a telefonní číslo: 736689003


user picture
Jana 3. 07. 2022

Stejná zkušenost, paní se představila jako Julie a měla zájem o nabízené sako na Bazosi. Chtěla poslat přes kurýra PPL s tím, že mi peníze přijdou na platební kartu, což je podvod. Nahlásila jsem ji na WhatsApp.


user picture
Petr S. 30. 01. 2023

Stejné chování jako uvedené výše, jen na FB Marketplace. Zřejmě hlídá nové inzeráty na bazarech. FB profil: https://m.facebook.com/100085176648470/

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.