Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Slečna Adéla Matoušková chtěla koupit hrazdu a proběhl klasický scénář, že zajistí kurýra o všechno se postará, kurýr přijede v termín, který si vyberu atd.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zuzana 27. 05. 2022

Dnes mě také kontaktovalo toto číslo: Bydlím v Krnově. Nevadí, když zařídím doručení kurýrem ze Zasilkovny? Peníze obdržíte před příjezdem kurýra. Napsala jsem, že vadí a tím komunikace skončila.


user picture
Jaruna 27. 05. 2022

Me taky,asi hojne nakupuje


user picture
Vítek 31. 05. 2022

Dnes mě taky tato osoba kontaktovala, do písmene stejný text jak píše paní Zuzana výše, ohledně dopravy skrz kurýra ze Zásilkovny... díky za varování, přerušil jsem kontakt.


user picture
Vendula 7. 06. 2022

Zdravím, před malou chvílí mi přistála na WhatsAppu do písmenka stejná zpráva od stejného uživatele necelou hodinu po zveřejnění inzerátu. Očividně to není ojedinělý případ. Nenaleťte a radši vyčkejte na důvěryhodnějšího kupujícího.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.